System kolumnowy

Na system kolumnowy składają się profile nośne oraz elementy konstrukcyjne, wszystkie w kolorze anody naturalnej. System ten wychodzi naprzeciw światowym trendom wzornictwa aluminiowego. Doskonale pasuje do każdego rodzaju wnętrz. Świetnie wygląda zarówno w salonie i w garderobie.

 

System kolumnowy – dwie możliwości aranżacji wnętrza:

 

  • light – lekka konstrukcja wykorzystująca pojedynczy profil
  • heavy – masywniejsza konstrukcja bazująca na dwóch profilach nośnych

Profile nośne są skonstruowane w ten sposób, że możliwe jest ich łączenie w pionie oraz pod kątem, a ponadto mocowanie do nich elementów takich, jak: półki, szuflady, szafki, kontenery, drążki na ubrania. Długość profili wynosi 2,75 metra. Dodatkowo stopki regulacyjne pozwalają na instalowanie profili nośnych na całej wysokości pomieszczenia. Zaletą systemu kolumnowego jest łatwość jego montażu i demontażu.

 

  • system kolumnowy

    System kolumnowy

    Prosty, nowoczesny i dosyć masywny, aluminiowy profil nośny dostępny w kolorze anody naturalnej. Konstrukcja profilu pozwala na mocowanie do niego półek, szuflad, szafek i drążków.

    Rozwiń Zwiń

Szafy 20% taniej w linii Classic

Z okazji 20-tych urodzin Komandor tylko w czerwcu skorzystaj ze specjalnej oferty urodzinowej. Szafy w linii Classic kosztują 20% taniej.

Oferta ratalna

Skorzystaj z wyjątkowej oferty ratalnej 10 rat 0%. RATY prawdziwe 0%: bez pierwszej wpłaty, bez prowizji oraz bez oprocentowania

Zapraszamy do współpracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma Komandor poszukuje Partnerów Handlowych na terytorium województwa śląskiego i małopolskiego.