Fornir i okleiny naturalne

Używany przez nas fornir to materiał naturalny i w pełni ekologiczny. Ma on formę cienkich drewnianych płatów, które pozyskuje się poprzez obwodowe lub płaskie skrawanie z drzew. Powierzchnia fornirowa jest za każdym razem inna – można modyfikować ją poprzez zmienną głębię drzewa, kolory lub grę słojów. Okleiny te powstają wyłącznie z naturalnego drewna. Są świetną propozycją dla klientów, którzy oczekują jednorodnych kolorów, rysunków, a także stabilnych rozmiarów i jakości. Spory atut fornirów to powtarzalność wzorów, dlatego można wykonać różne meble w tym samym pomieszczeniu i w takich samych barwach.

Sortuj wg:

Szafy 20% taniej w linii Classic

Z okazji 20-tych urodzin Komandor tylko w czerwcu skorzystaj ze specjalnej oferty urodzinowej. Szafy w linii Classic kosztują 20% taniej.

Oferta ratalna

Skorzystaj z wyjątkowej oferty ratalnej 10 rat 0%. RATY prawdziwe 0%: bez pierwszej wpłaty, bez prowizji oraz bez oprocentowania

Zapraszamy do współpracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma Komandor poszukuje Partnerów Handlowych na terytorium województwa śląskiego i małopolskiego.