Drzwi narożne

Dwa warianty systemu narożnego Komandor umożliwiają wykonanie drzwi narożnych w zabudowach. Wyróżniamy zatem profile narożne do drzwi przesuwnych (wewnętrzne i zewnętrzne) oraz profile narożne do drzwi podwieszanych. Oba rodzaje systemów wykonane są w oparciu  aluminiowy profil Lazuryt, który dostępny jest w kolorach anody naturalnej, złotej oraz szampańskiej.

 

System narożny wewnętrzny stosowany jest w przypadku szaf i garderób znajdujących się w narożach pomieszczeń. Do profilu przymocowano listwę magnetyczną, która sprawia, że skrzydła drzwi idealnie przylegają do siebie, a zatem wzrastają ich walory estetyczne.

 

 

System narożny zewnętrzny pozwala na wydzielenie mniejszej powierzchni użytkowej w większym pomieszczeniu. Często zatem system ten jest wykorzystywany do wydzielenia garderoby w ramach sypialni lub domowego biura w salonie.

 

 

Przy montażu systemu narożnego podwieszanego nie montuje się toru dolnego, więc nie ingerujemy w podłoże. Profile mają kolor anody naturalnej.

 

 

Informacje o profilu, który można zastosować w drzwiach narożnych, znajdują się poniżej.

  • narozny

    Narożny lazuryt

    Profil aluminiowy wykonany na bazie Lazurytu, o smukłym, subtelnym kształcie. Krągłość na obrzeżach, czystość formy i doskonała kompozycja kształtu czynią go lekkim i delikatnym. W systemie narożnym został on dodatkowo wyposażony w listwę magnetyczną, która ułatwia domykanie drzwi. Dostępny jest w kolorze anody naturalnej jako system narożny przesuwny oraz system narożny podwieszany.

    Rozwiń Zwiń

Szafy 20% taniej w linii Classic

Z okazji 20-tych urodzin Komandor tylko w czerwcu skorzystaj ze specjalnej oferty urodzinowej. Szafy w linii Classic kosztują 20% taniej.

Oferta ratalna

Skorzystaj z wyjątkowej oferty ratalnej 10 rat 0%. RATY prawdziwe 0%: bez pierwszej wpłaty, bez prowizji oraz bez oprocentowania

Zapraszamy do współpracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma Komandor poszukuje Partnerów Handlowych na terytorium województwa śląskiego i małopolskiego.